Forum

logo

MINIBIKE RACING
Vítej, Host
Prosím Přihlásit nebo Registrovat.    Zapomněli jste heslo?
Chcípe po přidání plynu, ale jen po zahřátí (1 zobrazeno) (1) Guest
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: Chcípe po přidání plynu, ale jen po zahřátí
LyrickCZE (Uživatel)
Fresh Boarder
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
Chcípe po přidání plynu, ale jen po zahřátí Vloženo : 18.10.2013 23:17 Karma: 0  
EDIT2> Vyřešeno. Udělal jsem si čas a vzal to z gruntu, propláchl nádrž, koupil nové palivové hadičky a filtr, vyčistil kohout, karbec a profoukl vzduch. filtr kompresorem. Nevím proč to dělala až po 5ti minutách a ne vždy, každopádně teď šlape jak hodinky, dokonce ještě líp, krásně hladký průběh.

P.S. V motopotřebách na mě chlapík čuměl jak puk že na dvoutaktu mám paliv filtr s papírem (ten origo z číny), že prej to akorát olej ucpe. Takže jsem tam dal filtr se sítkem.

Dobrý den,

snažím se dát dokupy 4 roky nejetou čínu vzduch, RV 2008.

Prvních cca 10 minut (Edit> Dnes jsem tam namontoval tacháč z kola a začne to zhruba po 5ti minutách, najeto asi 2.2km) šlape jak hodinky, start na první zátah.
Ale pak se žačne holka vztekat, v podstatě běží jen na volnoběh a jakékoliv přidání plynu způsobí že chce mrška chcípat.
Přichází to postupně, napřed jí vadí jen plný plyn, ale postupně už i nejmenší přidání.
Ale když chcípne, tak jde pořád bez problému nahodit napoprvé a volnoběh drží.

Jakmile jí nechám pár sekund napapat sytičem, tak se rozjede a chvíli táhne, ale pak to přijde znovu a pořád dokola.

Karbec jsem čistil včera, palivový kohout mám vybrakovaný a teče furt, karbonová membrána, tuning rotor-větrák, výfuk Snake... Míchám 1.50 Natural 95-Repsol Competition (nebo tak něco, jsem línej dojít pro láhev).
Jazýčky jsem neohýbal, jehlu jsem nešteloval, nebyl důvod, vždy běhala bez problému.
Toť snad vše relativní.

Děkuji za váš čas,
Lyrick

Zpráva moderátorovi   IP zaznamenána IP zaznamenána  

Poslední editace: 23.10.2013 20:41 Od koho LyrickCZE.
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoard